spotkanie ws. wiaduktu

REKLAMA

Jutro w siedzibie PKP Polskich Linii Kolejowych w Warszawie odędzie się spotkanie dotyczące poprawy warunków ruchu drogowego na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z torami kolejowymi w Ostrołęce.

REKLAMA

Nad linią kolejową do Łap i łącznicą do elektrowni, które przecinają ulicę, miałby powstać wiadukt.

Mówił Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT