Spotkanie rekrutacyjne ”Wracam na rynek pracy”

REKLAMA

Blisko 90 osób wzięło udział we wczorajszym spotkaniu informacyjnym  dla chętnych do udziału w projekcie ”Wracam na rynek pracy”, który Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce realizuje po raz VI.

REKLAMA

Mówi Grażyna Piersa, koordynator projektu.

Do końca grudnia osoby, które zostaną zakwalifikowane do tegorocznej edycji projektu ”Wracam na rynek pracy’ będą brały udział w zajęciach z aktywizacji zawodowej, zdrowotnej, edykacyjnej i społecznej.

Mówił Grzegorz Makowiecki, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT