Spotkanie opłatkowe TPD (zdjęcia)

REKLAMA

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Ostrołęce zorganizowało wczoraj w hotelu Korona spotkanie opłatkowe.

REKLAMA

Był poczęstunek i występy artystyczne. Podczas wieczerzy wigilijnej Mikołaj wręczył najmłodszym świąteczne paczki.

Mówiła Hanna Grądzka, prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oddział powiatowy w Ostrołęce.

{gallery}mikolajki_TPD{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT