Spotkanie literackie z Wacławem Holewińskim

REKLAMA

Spotkanie literackie z Wacławem Holewińskim odbędzie się w sobotę 13 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce. Będzie on promował swoją najnowszą książkę, zatytułowaną  
’Opowiem ci o wolności”.

REKLAMA

Wacław Holewiński napisał m.in. 'Lament nad Babilonem” (2003), 'Za późno na modlitwę” (2003), 'Przeżyłem wszystkich poetów” (2004), 'Choćbym mówił językiem ludzi i aniołów” (2005), 'Droga do Putte” (2007), tom opowieści 'Nie tknął mnie nikt” i 'Dyfuzja i inne dramaty” (2006).

Mówiła Sabina Malinowska, wicedyrektor MBP.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT