Spotkanie informacyjne ”Wracam na rynek pracy”

REKLAMA

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce zaprasza na spotkanie informacyjne chętnych do udziału w projekcie pn. ”Wracam na rynek pracy”.

REKLAMA

Mówi Grażyna Piersa, koordynator projektu.

Głównym celem projektu jest poprawa dostępu do rynku pracy osób niezatrudnionych w wieku aktywności zawodowej, mieszkających na terenie Ostrołęki.

Spotkanie informacyjne rozpocznie się o godzinie 15.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT