Spotkanie Absolwentów WSAP

REKLAMA

11 lutego Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce zaprasza na  zjazd absolwentów. W programie zaplanowano m.in. spotkanie z rektorem i wykład poświęcony historii uczelni i jej planów na najbliższą przyszłość, zwiedzanie nowego budynku oraz koncert.
Wieczorem dla chętnych przewidziano zabawę karnawałową z udziałem władz uczelni, kadry dydaktycznej, pracowników, studentów III roku oraz absolwentów.

REKLAMA

Mówił Andrzej Filipka, prezes Stowarzyszenia Absolwentów.  
Zjazd rozpocznie się o godz. 17 w siedzibie Uczelni przy ul. Korczaka. Szczegóły na stronie internetowej.

 

For. www.wsap.com.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT