Spotkania dla dorosłych mieszkańców osiedla ph. 'Jesteśmy’

REKLAMA

Filia Ostrołęckiego Centrum Kultury w Wojciechowicach organizuje cykl spotkań dla dorosłych mieszkańców osiedla ph. 'Jesteśmy’.

REKLAMA

Pierwsze pt. 'Jesteśmy szczęśliwi i bezpieczni’ odbędzie się 25 kwietnia. Zaprasza Bogumiła Ponichtera z filii OCK w Wojciechowicach.  

Chcemy, by ludzie wyszli z domów i byli bardziej aktywni – tłumaczy ideę organizacji spotkań Bogumiła Ponichtera.

Spotkanie rozpocznie się jutro o godz. 18.30 w świetlicy filii OCK w Wojciechowicach.  

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT