Spotkajmy się na Placu Dworcowym

REKLAMA

Uroczystość upamiętniająca bohaterskich Kolejarzy Węzła Ostrołęckiego i innych mieszkańców 'Stacji’, którzy oddali życie za Ojczyznę w czasie II wojny światowej i w latach powojennych odbędzie się 14 września na osiedlu Stacja.

REKLAMA

Zaprasza Jerzy Grabowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Ostrołęki.

Program uroczystości przewiduje m.in.: polową Mszę Św. pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego oraz odsłonięcie obelisku poświęconego Kolejarzom Węzła Ostrołęckiego -Więzionym, Poległym i Pomordowanym przez Niemców, Sowietów i Urząd Bezpieczeństwa PRL – w latach 1939-1956.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT