Sportowiec podziękował radnym

REKLAMA

Oficjalne zakończenie sportowej kariery Waldemara Pędzicha odbyło się dzisiaj (28 września) przed rozpoczęciem XXXI Sesji Rady Miasta.  Reprezentant Polski w biegach maratońskich, długodystansowych i 24-godzinnych poinformował zebranych o zakończeniu kariery reprezentanta kraju.

REKLAMA

Zawodnik złożył też na ręce prezydenta Janusza Kotowskiego, przewodniczącego Rady Miasta Dariusza Maciaka, przewodniczącego Komisji Sportu Dariusza Bralskiego  i wszystkich radnych podziękowania za wieloletnie wspieranie jego sportowej kariery – informuje ostrołęcki ratusz.

Biegaczowi za godne reprezentowanie naszego miasta i regionu podziękowali też ostrołęccy samorządowcy.

mm
Fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT