Śpiewający Nowy Rok

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na wielopokoleniowe spotkanie śpiewające, które odbędzie się 18 stycznia. Zajęcia z Robertem Lipką  skupią się przede wszystkim na powtórzeniu ubiegłorocznego repertuaru.

REKLAMA

Jak zauważa nauczyciel, ostrołęczanie, podobnie jak mieszkańcy innych miast, tęsknią za wspólnym śpiewaniem.

Spotkanie w Muzeum rozpocznie się o godzinne 16.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT