Spektakl Dziecięcego Teatru Amatorskiego 'Niewidzialni” – 'Królewna Śnieżka’

REKLAMA

Artyści Dziecięcego Teatru Amatorskiego 'Niewidzialni’ ponownie zaprezentują się na scenie. 28 maja zapraszają do Klubu OCZKO na spektakl 'Królewna Śnieżka.

Przedstawienie skierowane jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Widzowie mogą spodziewać się dynamicznej formy, współczesnych akcentów i dużej dawki teatralnej energii.

REKLAMA

To nowoczesna opowieść o dziewczynie, która nie czeka na ratunek, lecz sama podejmuje walkę o swoje szczęście. Spektakl pokazuje również, jak wielką wartość mają przyjaźń, odwaga i wzajemne wsparcie.

Wystąpią: Kornelia Cieśla, Ania Gawrych, Aleksandra Gutowska, Iga Gnatowska, Agnieszka Laskowska, Helena Mróz, Adrianna Romanik oraz Julia Szewczyk.

Spektakl według scenariusza Magdaleny Buczel wyreżyserowała Anna Filochowska.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp wolny. Wejściówki będzie można odebrać na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA