Spacer na dziko – propozycja dla mam i dzieci

REKLAMA

Marsz nabrzeżem Narwi, zabawy w lesie i na lokalnej tzw. Saharze – już od kilku tygodni ostrołęckie mamy ze swoimi dziećmi spotykają się w środy, by spędzać czas na łonie natury. Inicjatywa pod nazwą 'Spacer na dziko” to pomysł Katarzyny Zalewskiej-Domurad i Marty Cichowskiej – Napiórkowskiej.

REKLAMA

Lipcowe spacery odbywały się w godzinach porannych, teraz, ze względu na mamy pracujące, spacerowe spotkania będą rozpoczynały się o godzinie 17. Grupa jest otwarta, każda mama ze swoimi dziećmi może dołączyć do zabawy.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 10 sieprnia.

Szczegóły dostępne są na Facebooku pod hasłem 'Spacer na dziko”.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT