SP nr 6 najlepsza w zbiórce makulatury

REKLAMA

Podsumowano drugą edycję konkursu 'Zbiórka makulatury w szkołach’, organizowanego przez Urząd Miasta Ostrołęki. Niepokonana okazała się Szkoła Podstawowa nr 6, która zebrała 10 020 kg papieru co w przeliczeniu na jednego ucznia dało wynik 21.41 kg. Na drugim miejscu uplasował się Specjalny Ośrodek Szklono Wychowawczy, a na trzecim Szkoła Podstawowa nr 5.  Mówi Elżbieta Godlewska, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

REKLAMA

W sumie w ramach konkursu zebrano ponad 25 ton makulatury, która trafiła do Stora Enso Poland.

mm

{gallery}makulatura_final{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT