Śmiertelny wypadek drogowy w gminie Goworowo

REKLAMA

Kolejny śmiertelny wypadek drogowy w gminie Goworowo. W miejscowości Ponikiew Mała śmierć poniósł kierujący hondą.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godz. 17:00 na drodze krajowej k 60. Według wstępnych ustaleń kierujący hondą mieszkaniec powiatu ostrowskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu,  wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust wodny. Poniósł śmierć na miejscu.

Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego, m.in. ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

To już drugi wypadek śmiertelny w ostatnich dniach na terenie gminy Goworowo.

Apelował Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

KJ

 

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT