Skuteczna „broń” na piratów drogowych

REKLAMA

11 kwietnia na drogi Ostrołęki i powiatu  wróciły motocykle wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego  KMP.

Funkcjonariusze pełniący służbę na jednośladach mają w tym zakresie dużo doświadczenie, nie tylko zawodowe. Ostrołęcka drogówka motocyklami dysponuje od 2009 roku.

Policjanci kontrolują m.in . obwodnicę ostrołęcką oraz drogi krajowe. Często będzie można ich spotkać również na ulicach miasta.

(mm)

Fot. KMP w Ostrołęce

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT