Siekierą rozwalił drzwi

REKLAMA

Siekierą uderzał w drzwi, by dostać się do mieszkania sąsiadki. Do zdarzenia doszło 10 kwietnia w jednym z bloków na oś. Psarskiego w Ostrołęce. Mówi aspirant Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego KMP.

REKLAMA

Starty pokrzywdzona oszacowała na kwotę 1000 złotych. Mężczyzna trafił do aresztu policyjnego,badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało 1,7 promila.

Postępowanie w powyższej sprawie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

(mm)

Fot. KMP w Ostrołęce

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT