Siedem osób zatrzymanych, narkotyki zabezpieczone

REKLAMA

Łomżyńscy i białostoccy policjanci zatrzymali siedem osób podejrzewanych o handel narkotykami. Mundurowi zabezpieczyli blisko sto tabletek 'exstasy” oraz w sumie prawie 25 gramów amfetaminy i marihuany. Teraz mężczyznom grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Mówi podinspektor Krzysztof Pilcicki z łomżyńskiej policji.

Siedmiu mieszkańców powiatu łomżyńskiego w wieku od 20 do 30 lat trafiło do policyjnego aresztu.

Dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu. Teraz zajmie się nimi sąd.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT