Siatkówka plażowa: zapisy czas zacząć

REKLAMA

siatkowka plazowa27 lipca w Ostrołęce zostanie rozegrany VI Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej.

Wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w siatkówce plażowej, mogą się już zapisywać. Uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach: żeńska, męska – amatorska, męska – zawodowa.

REKLAMA

Zgłoszenia należy nadsyłać do 21 lipca  (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC W TEN LINK).

Uwaga! Podając skałd drużyny należy dopisać kategorię (żeńska, amatorska męska lub zawodowa).

Każda ze zgłoszonych drużyn do turnieju ma szansę na  zdobycie pucharu, medali oraz nagrody.

Spotkanie organizacyjne i losowanie odbędzie się 23 lipca o godzinie 16:30 na plaży vis a vis mostu im. Antoniego Madalińskiego.

VI Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, rozegrany zostanie pod patronatem Prezydenta – Janusza Kotowskiego.

Więcej na:  http://ols-ostroleka.com/siatkowka-plazowa/ostroleka/

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT