Sezon Art Czwartków – letnich koncertów pod wierzbą zakończony

REKLAMA

Koncert pt. 'Tam gdzie nie ma nas’ zakończył 27 sierpnia sezon Art Czwartków – letnich koncertów pod wierzbą na placu Bema w Ostrołęce.

REKLAMA

Prezentowane były piosenki z lat 70-tych. Mówi Aleksandra Kowalewska, kierownik klubu Oczko.

Koncertowi towarzyszył powarsztatowy pokaz teatralny w wykonaniu ostrołęckiej młodzieży w reżyserii Ewy Czapik-Kowalewskiej.

Okazja do artystycznych spotkań pod wierzbą dopiero za rok.

fot Krupek

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT