Seryjny włamywacz w rękach policjantów

REKLAMA

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali 22-latka podejrzanego o serię włamań na terenie Ostrołęki.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak.

W sobotę wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju. Za serię włamań i kradzieży grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KJ

 

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT