Sentymentalna podróż na Kresy…

REKLAMA

Na wernisaż wystawy zatytułowanej 'Kresy w fotografii Henryka Poddębskiego’ 4 lutego o godzinie 16 zaprasza Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

REKLAMA

Prezentowane zdjęcia mają unikatowy charakter i w większości nie były wcześniej nigdy publikowane. Mówi Grażyna Talarek.

Wystawę dopełnia album 'Kresy w fotografii Henryka Poddębskiego”, który dostępny będzie w sklepiku muzealnym.

Wernisażowi towarzyszyć będzie spotkanie z Małgorzatą Florczak z Instytutu Sztuki PAN, która opowie o wyprawach fotografa na Kresy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT