Seniorzy zaprezentowali się na scenie

REKLAMA

Już po raz kolejny Ostrołęckie Centrum Kultury zaprosiło na artystyczne Spotkania Klubów Seniora. To okazja do zaprezentowania talentów i pasji dojrzałych mieszkańców miasta.

REKLAMA

Podczas spotkania zaprezentował się Dzienny Dom Pobytu Seniora oraz kluby Jesienne Róże, Pogodna Jesień, Złoty Wiek i Modry Len.

Ostrołęckie Spotkania Klubów Seniora już po raz kolejny udowodniły, że ich członkowie chcą działać aktywnie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT