Senior odnaleziony przez ostrołęckich policjantów

REKLAMA

Zaginiony senior odnaleziony po niespełna 2 godzinach akcji poszukiwawczej. Był zdezorientowany i zmęczony.

Policja w Ostrołęce otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 69-latka, który wyszedł z domu, a ma duże problemy z pamięcią. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania.

REKLAMA

Już po niespełna dwóch godzinach około północy policjanci z posterunku w Baranowie mł. asp. Krzysztof Maluchnik i st. post. Paweł Rawa odnaleźli 69-latka. Był kilka kilometrów od domu.

Po udzielonej pomocy trafił pod opiekę rodziny.

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT