Schłodzą nas kurtyny

REKLAMA

W związku z zapowiadanymi na cały tydzień wysokimi temperaturami  władze Ostrołęki podjęły decyzję o uruchomieniu kurtyn wodnych w kilku punktach miasta. Wodna klimatyzacja będzie pracowała od godzin przedpołudniowych do wieczornych.

REKLAMA

Kurtyny zostaną ustawione między innymi w pasażu handlowym, na osiedlu Centrum przy SP nr 10 oraz w pobliżu Plaży Miejskiej. Mobilna kurtyna będzie także przemieszczać się ze Świetlicobusem, odwiedzającym dzieci spędzające wakacyjny czas w mieście.  

fot. ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT