Scena Kotłownia zagrała dla przedszkolaków

REKLAMA

Teatr Scena Kotłownia zrealizował projekt pn. 'Przedszkolaki w teatrze poznają klasykę’ dofinansowany ze środków Miasta Ostrów Mazowiecka.

Dzieci z trzech miejskich przedszkoli nr 1, 2, 3 obejrzały spektakl pt. 'Scena Kotłownia Dzieciom, Tuwim vs Brzechwa’. Dowiedziały się kto pisze wiersze i gdzie można je znaleźć, aby samemu tworzyć inscenizacje.

REKLAMA

Na sali udostępnione zostały książki z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej zawierające wiersze dla dzieci.

Przedszkolaki po spektaklu rozmawiały z zawodowym aktorem oraz udzieliły wywiadu do kamery. Niebawem pojawi się film relacjonujący wydarzenie, na którym dzieci opowiadały o swojej znajomości poezji.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA