SANEPID sprawdził czy można kąpać się w Narwi

REKLAMA

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce, po pobraniu próbek wody stwierdził, że jest ona przydatna do kąpieli w miejscu wyznaczonym do tego celu na rzece Narwi – Plaży Miejskiej. W minioną sobotę rozpoczęli tam dyżury ratownicy WOPR-OS.

REKLAMA

Poinformował Dariusz Małkowski, prezes WOPR OS.
Ratownicy nad bezpieczeństwem kapiących czuwają przez siedem dni w tygodniu.

W obrębie pomostu wyznaczono linkami miejsca dla młodszych amatorów kąpieli. Wyremontowane i schludne zaplecze (przebieralnie i prysznic) czekają na odwiedzających miejską plażę. Przygotowano także boisko do gry w piłkę siatkową, a do dyspozycji najmłodszych zabawki plenerowe.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT