Samorząd nagrodził pierwszą ostrołęczankę 2011 roku

REKLAMA

Amelka Brosk jest pierwszą ostrołęczanką urodzoną w 2011. Samorząd Miasta Ostrołęki przygotował dla niej niespodziankę. Nagrodę w wysokości 1 tys zł.
Mówi Dariusz Maciak, przewodniczący Rady Miasta i pomysłodawca powitalnej inicjatywy.

REKLAMA

Nagrodę rodzicom Monice Prusik i Pawłowi Brosk w imieniu samorządu wręczyli przedstawiciele Rady Miasta Ostrołęki, przewodniczący Dariusz Maciak oraz radne Grażyna Sosnowska i Anna Szczubełek.

 

 

 

Fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT