Samorząd nagrodził młodych bohaterów

REKLAMA

Bartosz Charyton, Jakub Chaberek, Jakub Jechanowski, Igor Pierzchała i Bartosz Krzynowek, którzy 4 maja zauważyli pożar domu, powiadomili odpowiednie służby oraz ostrzegli sąsiadów, a także uratowali 3 osoby z płonącego budynku zostali wyróżnieni przez  przewodniczącego Rady Miasta Jerzego Grabowskiego i prezydenta Janusza Kotowskiego.

REKLAMA

Podkreśla przewodniczący J. Grabowski.

Bohaterowie z Ostrołęki otrzymali w miniony piątek listy gratulacyjne i pamiątkowe upominki od samorządu miasta.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT