Samorząd miasta zaprasza na obchody 2 rocznicy katastrofy smoleńskiej

REKLAMA

10 kwietnia pod pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego na skwerze im. śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego zostaną złożone wiązanki kwiatów i zapalone znicze. Nieoficjalne uroczystości rozpoczną się o godzinie 8.41.

REKLAMA

Mówił prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski.

Oficjalne uroczystości upamiętniające śmierć 96 ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego zaplanowano 14 kwietnia, na cmentarzu miejskim przy ul. Krańcowej.  O godz. 13 zostanie tam odprawiona msza święta, po której zostanie poświęcony obelisk 'Bóg, Honor, Ojczyzna, Katyń – Smoleńsk – Siewiernyj. Tragedia w 70. rocznicę Zbrodni Katyńskiej, 10.04.2010”.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT