Samorząd Mazowsza ogłasza nabór na dostawę niezbędnego sprzętu w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID-19

REKLAMA

Uwaga przedsiębiorcy! Samorząd Mazowsza ogłosił nabór na dostawę niezbędnego sprzętu w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID-19.

REKLAMA

Nabory kierowane są do przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Polski i dotyczą: dostawy materiałów, środków i wyrobów medycznych, w tym aparatury i sprzętu medycznego.

Prosimy wszystkich przedsiębiorców, aby reagowali na nasze potrzeby – apeluje członek zarządu województwa, Elżbieta Lanc.

 

Oferty należy składać na adres e mail: [email protected].

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT