Samobójstwo – policja bada czy ostrołęczanin odebrał sobie życie

REKLAMA

 

REKLAMA

Wczoraj, w jednym z mieszkań przy ul. Psarskiego w Ostrołęce, znaleziono zwłoki 59-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło przed południem, gdy pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przybyli odwiedzić swojego podopiecznego.

Mówi Sylwester Marczak z Komedny Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak się nieoficjalne dowiedzieliśmy ciało mężczyzny znaleziono w wannie. Policja nie wyklucza samobójstwa.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT