RUSZYŁ NABÓR DO IV EDYCJI KONKURSU 'LEKCJE O MAZOWSZU’

REKLAMA

Ruszył IV konkurs 'Lekcji o Mazowszu’. W tym roku tematem przewodnim są lata 20-te XX w.

REKLAMA

 
Budowanie tożsamości narodowej i postaw patriotycznych najlepiej rozpocząć wśród najmłodszych. Dlatego samorząd Mazowsza we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje konkurs 'Lekcje o Mazowszu’. Zadaniem uczestników jest stworzenie ciekawego scenariusza lekcji szkolnej. Mówi Marta Milewska, rzeczniczka Urzędu Marszałkowskiego.
 

 
Lata 20-te XX w. to okres, który w historii naszego regionu pozostawił wiele śladów w krajobrazie kulturowym i świadomości mieszkańców.
 

Konkurs skierowany jest do nauczycieli i osób związanych z instytucjami oświatowymi i kulturowymi, którzy zajmują się oświatą oraz kulturą na terenie województwa mazowieckiego. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych – scenariusze dla uczniów w wieku 7-9, 10-14 i 15-18 lat. W każdej z nich przewidziano nagrody pieniężne – I miejsce 2,5 tys. zł, II miejsce 1,5 tys. zł, III miejsce 1 tys. zł, a autorzy wyróżnionych scenariuszy otrzymają po 500 zł.

Nabór potrwa do 23 kwietnia br.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.mazovia.pl/kultura-i-turystyka/marketing-terytorialny/lekcje-o-mazowszu/art,12,iv-edycja-konkursu-lekcje-o-mazowszu.html

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT