Ruszył cykl spotkań przedstawicieli Samorządu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Agencji Energetyki z przedstawicielami gmin i powiatów dotyczący efektywności energetycznej

REKLAMA

Pierwsze takie spotkanie odbyło się już w Legionowie, a dziś w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce.

REKLAMA

W spotkaniu brali udział wójtowie z powiatu ostrołęckiego oraz przedstawiciele starostw z Ostrowi Mazowieckiej i Wyszkowa.

Żeby świadomie oszczędzać energię trzeba wiedzieć dlaczego się ją oszczędza, nie tylko ze względów finansowych – poinformował Krzysztof Parzychowski, wicestarosta ostrołęcki.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT