Ruszają bezpłatne badania nerek

REKLAMA

W ramach ogólnopolskiej kampanii NEFROTEST 3 marca będzie można bezpłatnie przeprowadzić badania nerek.

REKLAMA

O szczegółach lek. Agnieszka Gałązka z Poradni Nefrologicznej w Ostrołęce:

Choroby nerek dotykają ponad 4 mln osób w Polsce. Jest to schorzenie, którego nie wolno lekceważyć:

Badania będą prowadzone w godz. od 9.00 do 16.00. na terenie Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać w dniach 26-27 lutego w godz. od 10.00 do 15.00 pod numerami telefonów 515 656 848 lub 515 656 858.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT