Rozstrzygnięto konkursy 'KUPUJĘ – NIE RYZYKUJĘ!” oraz 'Bezpieczny konsument – to JA!”

REKLAMA

Wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych pn. 'KUPUJĘ – NIE RYZYKUJĘ!” oraz spotu profilaktycznego dla uczniów szkół średnich pn. 'Bezpieczny konsument – to JA!” z terenu garnizonu mazowieckiego. Tematem prac było bezpieczeństwo ekonomiczne młodego konsumenta w realu i w Sieci, zagrożenia związane z zakupami i płatnościami oraz bezpieczeństwem tożsamości konsumenta.

REKLAMA

Komisja konkursowa wyłoniła najbardziej oryginalne i ciekawe prace poruszające temat bezpieczeństwa ekonomicznego konsumenta widziany oczami młodego pokolenia. Przy ocenie brane były pod uwagę: pomysłowość, technika, wrażenia artystyczne oraz przekaz merytoryczny związany z tematyką konkursu.

Przyznano trzy miejsca dla najlepszych prac i dziewięć wyróżnień w konkursie na plakat dla uczniów szkół średnich oraz trzy miejsca dla uczniów szkół średnich – autorów najlepszych spotów.  
Wyniki konkursów zostaną opublikowane na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu do 15 stycznia 2021 roku.

fot. KWP Radom

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT