Rozstrzygnięcie międzypowiatowego konkursu ekologicznego ”Zielono mi’

REKLAMA

Blisko 140 uczniów przystąpiło do Międzypowiatowego Konkursu Ekologicznego ”Zielono mi” organizowanego przez Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle i Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenie Kurpik.

REKLAMA

Pytania dotyczyły edukacji ekologicznej, ochrony przyrody i wiedzy o lesie. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie z Gminy Kadzidło.

Konkurs ekologiczny cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród szkół z powiatu ostrołęckiego poinfozmowała dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle Ewa Dobkowska – Duszak.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT