Rozprawa w sprawie działalności firmy Krex na osiedlu Leśne w Ostrołęce została odroczona do 7 września

REKLAMA

Spotkanie zaplanowano na dzisiejsze przedpołudnie w Urzędzie Miasta.

REKLAMA

Powodem odroczenia rozprawy był brak obecności wszystkich zainteresowanych stron. Mówi Elżbieta Godlewska, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Ostrołęki.

O komentarz w związku z nieobecnościami poprosiliśmy Włodzimierza Latuszka, przewodniczącego stowarzyszenia Eko Leśne.

Przypomnijmy, Naczelny Sąd Administracyjny uchylił decyzję prezydenta Ostrołęki zezwalającą na prowadzenie działalności firmie Krex na Osiedlu Leśne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT