rozpoczynają się bale karnawałowe (zdjęcia)

REKLAMA

Karnawał to szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja. To najlepszy czas na dobrą zabawę, nie tylko dla dorosłych.

REKLAMA

Bale karnawałowe zagościły na dobre w szkołach, przedszkolach, świetlicach, ogniskach. Wczoraj bawiły się dzieci ze szkoły podstawowej nr 1 w Ostrołęce.  

http://www.youtube.com/watch?v=fpB-Gp0pxVk

galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}bal_spnr1{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT