Rozpoczęły się pierwsze prace na starym moście

REKLAMA

Na moście w Ostrołęce, znajdującym się w ciągu drogi krajowej nr 61 rozpoczęły się pierwsze prace rozbiórkowe.

REKLAMA

Informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta Ostrołęki.

Remont obiektu zgodnie, z przetargiem powinien zamknąć się w kwocie 20 270 510 złotych brutto. Całkowite zakończenie prac przewidziano na wrzesień 2019 roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT