Rowerzyści na cenzurowanym

REKLAMA

Piękna pogoda sprzyja jeździe na podwójnym gazie. Dotyczy to niestety również rowerzystów. Tylko w ciągu kilku dni policjanci z Ostrołęki zanotowali dwa przypadki, gdy kierujący rowerem był kompletnie pijany i stwarzał zagrożenie na jezdni.

REKLAMA

Zapytaliśmy mieszkańców o to czy kary dla rowerzystów powinny być surowsze i jak odpowiedzialnie zachowują się oni na drodze.

Tak przedstawia się wizerunek rowerzystów według ostrołęczan.

PG

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT