Rowery wracają do właścicieli

REKLAMA

Ostrołęccy operacyjni odzyskali pięć skradzionych w okresie świątecznym rowerów. Do sprawy zatrzymano dwóch podejrzanych ostrołęczan. Informuje aspirant Sylwester Marczak z KMP.

REKLAMA

2 mężczyźni podejrzani o kradzież trafili do policyjnego aresztu. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

(mm)

Fot. KMP w Ostrołęce

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT