Rowerem po rezerwacie w Serafinie

REKLAMA

Powiększ

Stowarzyszenie Ekomena zaprasza  30 kwietnia na wspólny wyjazd do Serafina. Uczestnicy spotkania mającego na celu promocję lokalnej turystyki i przyrody kurpiowskiej wezmą udział w wycieczce rowerowej leśną ścieżką edukacyjną wiodącą przez rezerwat.

REKLAMA

Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 kwietnia  droga mailową [email protected] lub telefoniczną 664 370 241 w godzinach 8 – 16. Zbiórka osób zainteresowanych wspólnym kołowaniem odbędzie się o godzinie 9 na  parkingu przed tzw. 'Pałacykiem’, ulica Gortatowa 15.

Poinformował Wojciech Jarząbek.
Zwieńczeniem spotkania będzie ognisko na leśnym parkingu w pobliżu jeziora Serafin.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT