Rowerami i kajakami przemierzają Kurpiowszczyznę

REKLAMA

 

REKLAMA

Blisko 50 osób uczestniczy w rajdzie rowerowym i spływie kajakowym, który rozpoczął się w poniedziałek. Organizatorem przedsięwzięcia jest  stowarzyszenie Ekomena.

Kolejny dzień na trasie, to kolejne wrażenia.

Mówił Bogdan Sokalski, prezes Stowarzyszenia.

Letnia wyprawa zakończy się jutro w miejscowości Szarłat w gminie Goworowo.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach projektu pn. 'Z inicjatywą do Młodzieży’ współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT