back to top
15.5 C
Ostrołęka
wtorek, 18 czerwca 2024 r.

Ricky Martin – Musica + Alma + Sexo

REKLAMA

 

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

MAS – to dziewiąty album studyjny portorykańskiego piosenkarza Ricky’ego Martina. Światowa premiera płyty odbyła się 31 stycznia 2011, na półkach polskich sklepów muzycznych krążek pojawił się 7 lutego tego roku. Música + Alma + Sexo jest pierwszym studyjnym albumem wokalisty od czasu wydanego w 2005 krążka Life.

“MAS (Musica + Alma + Sexo)” to długo oczekiwany powrót na muzyczną scenę niegdysiejszego idola nastolatek, znanego z hitów “Maria”, “Livin’ La Vida Loca” czy “She Bangs” – Rickiego Martina. Kończący w tym roku 40 lat wokalista zrobił sobie kilkuletnią przerwę, podczas której poświęcił się pracy swojej fundacji, skoncentrował na życiu osobistym, napisał też autobiografię. Nowy studyjny album gwiazdora zawiera 13 popowych piosenek, śpiewanych głównie w języku hiszpańskim. Za jego produkcję odpowiada Desmond Child, znany twórca hitów Bon Jovi, Kelly Clarkson czy Katy Perry, a także wieloletni współpracownik Ricky’ego. Singlem promującym album w Europie jest duet z Joss Stone “The Best Thing About Me Is You” (na krążku w dwóch wersjach – angielskiej i hiszpańskiej). Album ukazuje się w wersji standardowej oraz Eco Style – w niskiej cenie i ekologicznym opakowaniu.


Música + Alma + Sexo uzyskał pozytywne opinie krytyków muzycznych.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex