Reprezentowali Ostrołękę na Litwie

REKLAMA

Przedstawiciele miejskiego samorządu z delegacją ostrołęckiej młodzieży odwiedzili Wilno. Kilkudziesięcioosobowa grupa wzięła udział w jubileuszowym koncercie z okazji 45 lecia działalności Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca 'Wilenka” – formacji kultywującej polskie i kresowe tradycje na Litwie. 

REKLAMA

Podczas wyjazdu Ostrołękę reprezentowali  przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski oraz radni Henryk Gut i Ryszard Żukowski. Zwiedzili oni Wilno, Ostrą Bramę, cmentarz na Rossie i kościołami, związanymi z polską historią miasta.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT