8.1 C
wtorek, 7 maja 2024 r.

Reprezentanci ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ‘WOPR – OS’ na podium

4 medale, w tym 1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy wywalczyli reprezentanci ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ‘WOPR – OS’ podczas II rundy Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym
w Świdwinie.

Najwięcej, bo aż trzy krążki zdobyła Magdalena Bobrowska, która okazała się bezkonkurencyjna na 50 m holowanie manekina zdobywając złoty medal w kategorii junior. Wynik na tym dystansie dał również Magdzie III miejsce i brązowy medal. Na II pozycji uplasował się także najmłodszy reprezentant Dawid Świercz, który w kategorii Młodzik na dystansie 25 m holowanie manekina zdobył srebrny medal. Ponadto Magdalena zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal w najcięższej konkurencji zawodów czyli 100 m kombinowane. Reprezentantki ‘WOPR – OS’ również w tej konkurencji w kategorii Open uplasowały się na bardzo wysokich pozycjach.

Zawody odbyły się 26 maja. Podopieczni Dariusza Małkowskiego wystartowali w składzie: Magdalena Bobrowska, Aleksandra Milewska i Dawid Świercz.