Remont Wiejskiej na stacji

REKLAMA

Jedna z najważniejszych ulic osiedla Stacja doczeka się  zmiany wyglądu. Ratusz ogłosił przetarg na I etap przebudowy ulicy Wiejskiej.

REKLAMA

Inwestycja będzie dotyczyć blisko kilometrowego odcinka od przejazdu kolejowego do ulicy Starowiejskiej. Roboty obejmą budowę nowej nawierzchni z ciągami pieszo-rowerowymi oraz oświetleniem ulicznym. Działanie będzie dofinansowane w 50 procentach z budżetu państwa. Wykonawca wyłoniony w przetargu musi zakończyć prace do  30 września br.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT