Remont w Przedszkolu Nr 17

REKLAMA

Urząd Miasta planuje remont budynku Przedszkola Miejskiego Nr 17. W ramach robót budowlanych zostanie wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, balustrady na klatkach schodowych, zamontowane zostaną poręcze stalowe, naprawione ściany i posadzki.
Prace zakończą się w marcu tego roku.

REKLAMA

Przedszkole Miejskie Nr 17 rozpoczęło swoją działaność w lutym 1988 roku. Obecnie do ośmiu grup uczęszcza blisko 200 dzieci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT