Remont Galerii Ostrołęka

REKLAMA

Budynek Galerii Ostrołęka mieszczącej się na placu generała Józefa Bema niebawem zostanie wpisany do rejestru zabytków. Pozwoli to na pozyskanie środków na wyremontowanie obiektu, którego stan z roku na rok się pogarsza.

REKLAMA

Mówi dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury, Tadeusz Wiśniewski.

Co to oznacza dla mieszkańców?

Dyrektor Wiśniewski podkreśla, że dopóki nie zapadnie decyzja o rozpoczęciu remontu drzwi dla zwiedzających będą otwarte.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT