Remont budynku Urzędu Gminy w Rzekuniu zakończony

REKLAMA

Zakończono remont budynku Urzędu Gminy w Rzekuniu.

REKLAMA

Na dziś i jutro zaplanowano przeprowadzkę. Interesanci muszą się liczyć z utrudnieniami. Poza sytuacjami wyjątkowymi nie będą obsługiwani. Urzędnicy proszą o planowanie wizyt w Urzędzie w innych terminach. Od 7 kwietnia obsługa interesantów będzie prowadzona już w wyremontowanej siedzibie.

Urząd Gminy informuje również, że zwiększyła się liczba miejsc parkingowych wokół Urzędu i wzdłuż ulicy Ogrodowej. Zaleca, by stosować się do oznakowań dotyczących sposobu parkowania i przeznaczenia miejsc parkingowych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT